website templates

Regenerační a uvolnující masáže dle Vašeho výběru 

odstranění bolestí, stresu i napětí, dokonalá relaxace celého organismu! 

NA VÝBĚR MÁTE Z TĚCHTO MASÁŽÍ:

a) Jemná relaxační masáž
b) Regenerační masáž
c) Hloubková masáž namáhaných partií
d) Uvolňující celotělová masáž dle výběru
e) Juniorská masáž
f) Lymfatická masáž pomocí přístroje
g)  Aromaterapeutická masáž
h) Masáž lávovými kameny

JEMNÁ RELAXAČNÍ MASÁŽ


Jemná relaxační masáž, při které budete moci odpočívat a která uvolní a povzbudí Vaše unavené svalstvo. Právě tato relaxační masáž je výborná na zlepšení krevního oběhu a látkové výměny, obnovu sil po práci, odstranění únavy a působí velice pozitivně i po psychické stránce. Masáž Vám dá vychutnat pocit uvolnění a pozitivního naladění. Vaše tělo náhle zjistí, jaký je to požitek volně dýchat, stát a pohybovat se. Masáž slouží k uvolnění těla a mysli, odstraňuje stres a napětí, zmírňuje bolesti zad, ztuhlost šíje, přináší zklidnění a celkově osvěžuje celé tělo.

REGENERAČNÍ MASÁŽ


Regenerační tělová masáž dokáže vylepšit stav pohybového aparátu, podporuje regeneraci, tedy zvyšuje přirozenou schopnost organismu léčit sám sebe. Výsledky však nejsou jen fyziologické, masáž příznivě působí také na kůži a navozuje celkový pocit uvolnění a harmonie. Při masáži se snažíme docílit celkového uvolnění svalsta a obnovy přirozeného proudění krevního oběhu ve svalech a celém organismu.


Regenerační tělová masáž navíc působí preventivně proti vzniku nemocí, zlepšuje imunitu, protože prospívá lymfatickému systému, který se nacházejí v povrchových vrstvách kůže. Dalším pozitivním důsledkem je odstranění zadržované vody a s ní otoků, které jsou nejvíce patrné na dolních kočetinách.


HLOUBKOVÁ MASÁŽ NAMÁHANÝCH PARTIÍ


Hlavním cílem zdravotní masáže je uvolnit a protáhnout ztuhlé a zkrácené svaly. Na začátku problematické partie prohřejeme a při masáži se na ně zaměříme. Oproti relaxační nebo regenerační masáži se zde používají více hmaty, které působí do hloubky svalu.


ÚVOLŇUJÍCÍ CELETĚLOVÁ MASÁŽ dle výběru:


Jemná relaxační masáž

Regenerační masáž

Hloubková masáž namáhaných part JUNIORSKÁ MASÁŽ

Věnuje se Vaše dítě nějakému sportu, jako např. fotbalu, házené, aerobiku, tanci či jinému? V rámci budování fyzické kondice je to výborné, ale přemýšleli jste také, jakým způsobem odpočívají a relaxují? Stále se mluví o tom, jak je pro děti důležitý pohyb, což je zajisté pravda, ale stejně tak je důležitá i relaxace a regenerace pro správné vyvíjení organismu a podání dalších výkonů, na kterou se bohužel často zapomíná. Tato masáž je výborná pro mladé sportovce. Intenzita této masáže je úměrná věku a přesto má podobné účinky jako masáž pro dospělé. Působí pozitivně po psychické i fyzické stránce. Dochází k regeneraci těla, odstraňuje spazmy a napětí ve svalech, podporuje správné držení těla, zvyšuje výkonnost a pohybové schopnosti, zlepšuje krevní oběh a látkovou výměnu, kompenzuje jednostranné zatížení, zlepšuje tělesnou kondici. Junioři se po této masáži budou cítit uvolnění, zklidnění a odpočatí. Dopřejte tuto relaxaci svým mladým sportovcům!
Masáže osob mladších 18 let probíhají pouze za přítomnosti rodičů!
LYMFATICKÁ MASÁŽ POMOCÍ PŘÍSTROJE

Jedná se o profesionální přístrojovou proceduru, která patří mezi nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu. Vaše míza se rozproudí závratnou rychlostí, pročistí se Vám tělo, zlepší funkce orgánu a zbavíte se případných otoků. Lymfatické ústrojí přirovnávají odborníci ke kanalizaci a tělo k velkoměstu. Přístroj je určen pro tlakovou kompresi, vyhlazení celulitidy, odvodnění těla, zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou u pracovníků, kteří mají velké zatížení dolních končetin. Dochází k úpravě hmotnosti a zpevnění problematických partií a detoxikaci Vašeho organizmu.


Tato profesionální přístrojová masážní procedura se doporučuje nejen pro kosmetické a estetické učinky:


Odstraňuje celulitidu

Regeneruje organizmus a přispívá k jeho relaxaci

Detoxikuje a odvodňuje organizmus

Zeštíhluje a zlepšuje elasticitu pokožky

Odstraňuje lipedém

Syndrom těžkých a unavených nohou

Migrény a bolesti hlavy

Obezita, Křečové žíly, rozšířené žilky a žilní nedostatečnost

Otékání kotníků po nadměrné zátěži dolních končetin

Úponové bolesti a zácpa

Otoky, napětí a křeče končetin

Odstranění stresu a podpora imunitního systému

Porucha látkové výměny v kloubech – artróza, dna

Bolesti těla po sportovních výkonech

Otoky v břiše, často přisuzované otylosti, lipedém

AROMA MASÁŽ
Spojení profesionálních masážních technik s vonnými aromatickými oleji navodí stav vnitřní harmonie a přinese Vám to pravé uvolnění. Slouží především k osvěžení unaveného organismu. Má blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posílení regenerace celého těla. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.


MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY


Na tělo se kladou oblé teplé kameny zahřáté ve vodě na teplotu kolem 37 – 40°C. Teplo kamenů se rozlije po celém těle a celkově ho uvolňuje. Kameny zároveň předávají, mimo naakumulovaného tepla, energetickou vibraci a ovlivňují meridiány – energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k našim vnitřním orgánům.


Účinky masáže:

Stimuluje krevní oběh a lymfatický systém

Hluboce relaxuje a harmonizuje

Postupně prohřívá celé tělo

Pomáhá detoxikaci organismu

Vyrovnává energii v těle 


Kontraindikace:

gravidita

přecitlivělost na vysoké teplo

křečové žíly, oběhové problémy

kožní onemocnění

horečnatá a infekční onemocnění