free html templates

Air Pressotherapy

Jedná se o profesionální přístrojovou proceduru, která patří mezi nejbezpečnější metody pro hubnutí, formování postavy a detoxikaci organismu. Největších výsledků je dosahováno společně s Neinvazivní liposukcí, kdy se tyto dvě technologie vzájemně velice dobře doplnují.

Jste unavená ze stálého sezení před počítačem? Vaše tělo si už na poslední sportovní výkon ani nepamatuje a někdejší hebká pleť na stehnech se začíná srážet do třaslavých hrudek? Skončete s tuky v problémových partiích a ukončete boj s celulitidou! Získejte pevnou postavu a sebedůvěru.
Vaše míza se rozproudí závratnou rychlostí, pročistí se Vám tělo, zlepší funkce orgánu a zbavíte se případných otoků. Lymfatické ústrojí přirovnávají odborníci ke kanalizaci a tělo k velkoměstu. Přístroj je určen pro tlakovou kompresi, vyhlazení celulitidy, odvodnění těla, zlepšení vzhledu, odstranění pocitu těžkých nohou u pracovníků, kteří mají velké zatížení dolních končetin. Dochází k úpravě hmotnosti a zpevnění problematických partií a detoxikaci Vašeho organizmu.


Jak air pressotherapy probíhá?


Ošetření se provádí pohodlně vleže alespoň hodinu po jídle a neměla by být přerušována. Po ošetření se ledvinami vyloučí větší objem tekutin a moč může mít neobvyklý pach a barvu. To je způsobeno vyplavenými škodlivými látkami. Je tedy vhodné před a po proceduře hodně pít. Výsledek po air pressotherapy je okamžitý! V nohou nastupuje pocit lehkosti, zmenšuje se objem stehen, boků i pasu.

K ošetření celulitidy je optimální alespoň 10 aplikací ideálně 2x týdně.


Končetiny se masírují pomocí komprese vzduchem nafukovaných návleků. Naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahrazuje tzv. svalovou pumpu. Vznikají lehké, rytmické tlakové vlny, které běží od špiček chodidel přes lýtka a stehna a boky a zprůchodňují tok lymfatické cévy, podporují žilní systém a pomáhají odplavovat toxické látky zadržené v těle.

Air pressotherapy se doporučuje nejen pro kosmetické a estetické učinky:


Odstraňuje celulitidu

Regeneruje organizmus a přispívá k jeho relaxaci

Detoxikuje a odvodňuje organizmus

Zeštíhluje a zlepšuje elasticitu pokožky

Odstraňuje lipedém

Syndrom těžkých a unavených nohou

migrény a bolesti hlavy

Obezita

Křečové žíly, rozšířené žilky a žilní nedostatečnost

Otékání kotníků po nadměrné zátěži dolních končetin

Úponové bolesti a zácpa

Otoky, napětí a křeče končetin

Odstranění stresu a podpora imunitního systému

Porucha látkové výměny v kloubech – artróza, dna

Bolesti těla po sportovních výkonech

Otoky v břiše, často přisuzované otylosti, lipedém


Kontraindikace:


ošetření není možné absolvovat při akutním žilním onemocnění, otocích způsobených nemocemi srdce, ledvin nebo jater a při virovém či bakteriálním onemocnění, zhoubné onemocnění. 

 

OŠETŘENÍ  


1x 30min (včetně přípravy)

290,-Kč


1x 60min (včetně přípravy)  

490,-Kč