free website templates

Neinvazivní bezbolestná liposukce

Neinvazivní bezbolestná liposukce, je označována jako liposukce 3. generace. Přestože cíl této liposukce je shodný s klasickou liposukcí, tedy odstranění přebytečného tuku z těla, prostředky a způsob dosažení je výrazně odlišný. Oproti klasické liposukci, kdy se jedná o operativní zákrok, tato liposukce je naopak neinvazivní metoda. Tukové buňky jsou zničeny působením nízkofrekvenčního ultrazvuku o frekvenci 40kHz. Neinvazivní liposukce působí na tukové buňky a napomáhá jejich uvolňování z tukového podloží. Uvolněné tukové buňky jsou standardním tělním cirkulačním systémem (lymfatickými cestami ) - odváděny z těla ven. 
Výsledkem je snížení podkožního tuku v místech, kde je liposukce aplikována a to ihned po aplikaci.Okamžitě, po jedné aplikaci je dosahováno redukce obvodu (v pase, bocích, stehnech, pažích) kolem 2-6cm. Při doporučených 4-6 návštěvách může být úbytek až 12cm. Jedno sezení trvá 10-40 minut. V rámci jednoho sezení je možné liposukci aplikovat na více partií těla

Krom úbytku tuku v aplikovaných partiích také dochází k napnutí, vyrovnání a zpevnění kůže. Vzhled pokožky se tím výrazně zkrášlí, současně se formuje hezká postava. Liposukce je typicky aplikována na „problémové partie“ – břicho, boky, hýždě, vnitřní a vnější strana stehen, paže. Nesmí se aplikovat v blízkosti lymfatických uzlin. Před i po ošetření se doporučuje pít zvýšené množství tekutin, pro lepší odplavování tukových buněk z těla. Vhodné je ihned po neinvazivní liposukci aplikovat lymfodrenážní stimulaci (masáž), aby lymfa byla dostatečně stimulována. Výhodou neinvazivní liposukce je lokální aplikace na vybrané partie, kde je pro Vás jinak těžké tukové polštářky odbourat.


Kam se tuk ztratí?

Tuk je uvolněn do vmezeřené tkáně, a potom transportován lymfatickým a žilním systémem do jater, kde je zužitkován metabolismem. Proč kombinovat mířený neinvazivní liposukci a drenážní masáž lymfatického systému? Po uvolnění tuku se snaží tukové buňky opět tuk absorbovat jako houba. Drenážní masáží urychlíte transport tuku do lymfatického systému a zabráníte tak opětovné absorpci tuku tukovou buňkou.

Výhody


Bezbolestná metoda

Téměř žádná rizika

Pravidelný tvar ošetřované partie (u klasické liposukce tomu tak velmi často není)

Rychlý účinek do (60 minut)

Moderní metoda bez operace

Minimum kontraindikací

Nevýhody

Zákrok je nutné pro perfektní výsledek opakovat v několika po sobě jdoucích týdnech

Úbytek tuku není tak rychlý jako v případě klasické liposukce

Indikace

Lokálně nahromaděný tuk

Celulitida

Ochablá pokožka

Kontraindikace
Ošetření neinvazivní liposukcí nelze podstoupit v následujících případech.

Menstruace (v den kavitace)

Osoby se srdečními chorobami, po transplantacích a s bypassem

Záněty či infekční onemocnění v místě aplikace

Cévní poruchy a ateroskleróza

Vysoký cholesterol

Tromboflebitida

Osoby užívající léky proti srážlivosti krve

Těhotenství

Osoby s kovovými implantáty v těle

Velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění


Naše doporučení jak postupovat před a po neinvazivní bezbolestné liposukcí.

Je doporučována nízkokalorická dieta s omezeným příjmem tuků a solí. Je důležité dodržovat pravidelný pitný režim (3-4 litry tekutin denně) a to již cca 2 dny před prvním ošetřením a následně cca 2 dny po ošetření. Je to důležitou podmínkou pro odplavování rozbitých tukových buněk z těla. Po neinvazivní liposkuci je také vhodné zvýšit fyzickou aktivitu pro urychlení a efektivnější odbourání co největšího množství tukové tkáně. Možné využití doplňkové stravy ( vitamíny a minerály, proteinové koktejly, spalovače tuku )

Závěr
Neinvazivní liposukce představuje bezpečnou a efektivní metodu tvarování tělesných křivek bez jakýchkoliv vedlejších negativních účinků či bolesti. Stimulace lymfatického systému zvyšuje pozitivní účinky léčby a napomáhá udržení dosažených výsledků.
OŠETŘENÍ

1x 10min.

Neinvazivní bezbolestná liposukce jedné partie dle výběru

190,- Kč


1x 20min.

Neinvazivní bezbolestná liposukce jedné partie dle výběru

340,-  Kč